Yenilikçi bir dünya için Sosyal Bilimler Enstitüsü...
T.C. KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
Sosyal Bilimler Enstitüsü

Sosyal Bilimler Enstitüsü 2020-2021 Güz Dönemi Lisansüstü Başvuruları

10/08/2020 11:54:03 - 10/08/2020 11:54:03 - 25677 Okunma

2020-2021 Akademik Yılı Güz Dönemi Sosyal  Bilimler Enstitüsü lisansüstü programlarına başvurular, “Lisansüstü Programlar için Başvuru ve Kayıt Kılavuzu” nda belirtilen esaslar çerçevesinde yapılacaktır.

Öğrenci adaylarının, başvuru işlemine başlamadan önce başvuru kılavuzunu dikkatlice okumaları önem arz etmektedir.

Başvuru esnasında ve sonrasında dikkat edilecek hususlar:

  • T.C. Uyruklu adayların başvuruları çevrimiçi ortamda; yabancı uyruklu ile yatay geçiş kontenjanlarına ait başvurular ise Enstitü Müdürlüğü’ne şahsen evrak teslimi ile yapılacaktır.
  • Çevrimiçi başvuru esnasında, sisteme “.jpeg” formatında vesikalık bir fotoğraf yüklenmesi gerekmektedir. (İstenilen formatta fotoğraf yüklenmediği durumlarda başvurular kabul edilmemektedir.)
  • Başvuru işlemi tamamlandıktan sonra başvurunun onaylanıp onaylanmadığı, Enstitü Başvuru Sistemi’ne kayıt olunan e-posta adresinden kontrol edilmelidir.

Değerli öğrenci adaylarımız, sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek adına başvuru ve kesin kayıt işlemleri tarihleri arasında yaşadığınız problemler ve sorularınız için öncelikle Enstitümüz e-posta adresiyle (sbe@klu.edu.tr) vasıtasıyla bizimle iletişime geçmeniz sorunlarınızın daha hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayacaktır. İlginize teşekkür eder, başarılar dileriz.

LİSANSÜSTÜ PROGRAMLAR İÇİN BAŞVURU VE KAYIT KILAVUZU

Başvuru Öğrenci Alımı Kılavuz

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.